Donanım Alanında En Çok Nefret Ettiğiniz Fanboy Topluluğu

Bizler "Fanboy'luk" yaparız, onlar kazanır arkadaşlar. :D
Cebimdeki parama bakar, o paraya alınabilecek en iyisini alırım.

-Sisteminde SSD bile olmayıp 650-700 TL'lik RAZER kulaklık almaya çalışanlar.
-Daha doğru dürüst bileşen bilmeyen adamların Render için saçma sapan bileşen önerenleri.
-Sistem yavaş diye SSD öneren biliyorum. (Sistem yavaşlığı derken genel olarak aksaklıktan bahsediyoruz ve arkadaş 800 mhz RAM var yazıyor ama bu bey efendiler SSD öneriyor, 480 GB)
-Hiçbir şey bilmeyip her şeyi bilenler.
-Markalardan bi' haber olup GALAX gibi markalara sallayanlar.

Intel ve AMD fanları. Klasik AMD Fanı "Yaa abigggggggg 123131 tane çekirdek var". İntel fanı ise"Qnq intel her turlu szqer anladdın mı çünküüü pahlııııııg" diyor.

1080p fanı. Bir de insan gözü 1080p ile 4K arasındaki farkı anlayamaz diyen biri gördüm. İnsanların niye böyle üste çıkmaya çalışıp yalan söylediğini hala anlamadım.

Kesinlikle ve kesinlikle Apple fanları. 'Abi Samsung ne fakirmisiiiin ?' Tarzı gereksiz cümlelere şahit oldum birkaç yorumda. Telefona bu kadar para döküp her yıl değiştiren tayfa. Kalitesine laf yok tabiki. Fakat henüz eline kazanç geçmeyen genc arkadaşların bu gereksiz ısrarıni anlamak mümkün değil.

Tabi ki de Apple, İntel ve AMD fanboyları. Apple'cılar " İphone'den iyi telefon yok. " der, İntel'ciler " AMD işlemci yanıyor. " der ve AMD'ciler " AMD işlemcinin bilmem kaç çekirdeği var İntel'in 2 çekirdeği var." der. Hepsi ayrı bir karmaşa.

Yeni konular

Geri
Yukarı