Donanım Arşivi Forum 5 yıl ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam da forumdaki moderatör ile konuşun bir yazım yanlışı yüzünden 5 yıl ceza imkansız.

İşlemci ile ekran kartını karşılaştırmışsınız. Az bile atmışlar bence (!)

DA forum açıldığını duyunca güzel bir nick kapma bahanesiyle katılmıştım. Ama mesaj sayısı artırmak için anlamsız mesajlara göz yumuluyordu. Bir de Zula hakkında konu açtığım için küçük yaştaki arkadaşlar tarafından linç edildim. Demem o ki, boşverin. Siz de saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde olacaksanız burada kalın. İlle de orada olmak istiyorsanız farklı hesapla girebilirsiniz. Düzeltme olacağını sanmam.

Mesajları inceledim, bana biraz haklı geldi. Arkadaşın topladığı sistem şu şekilde:
  • Anakart: Gigabyte B450 Aorus M
  • İşlemci: Ryzen 7 3800X
  • Ekran kartı: MSI Armor RX590
  • RAM: Crucial 2x16 GB 3600 MHz
  • Kasa: Sharkoon RGB LIT 200
  • PSU: Thermaltake 700W 80+
Sistemde ne SSD ne HDD var dikkat ettiyseniz.

Bir de daha düzgün sistem önerenlere gülücük atmış ve 5 yıl teknolojiyle ilgilendiğini iddia etmiş. Kendisinin 12 yaşında olduğunu belirteyim.

Moderatörün tavrını da kesinlikle doğru bulmuyorum ancak "Ne biçim moderatörsün, uğraşıyorsun anca" gibi kışkırtıcı ifadeler de kullanmış.

Bu bütçeye R5 3600 işlemcili ve RTX 2060 Super kartlı bir sistem toplanabilirdi.

Konuya buradan ulaşabilirsiniz:

Hocam mesajlarınızı kontrol edin, Rampage, Gamepower veya James Donkey'e kötü demiş olabilirsiniz. Eğer öyleyse hak etmişsiniz, F/P ürünlerin hakkını yemişsiniz.(!) 😅

Adamın HDD'si vardır diye seçmiyorum, toplayana kalmış bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı