Donanım Arşivi G2 Sisteme RX 580 4GB eklenebilir miydi?

ufoandaliens

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar keşke G2 sistemde RX 580 4GB seçeneği olsaydı aynı fiyata çünkü bu imkansız değil İtopya'nın sitesinde ekran kartı fiyatlarına ayrı ayrı baktığımda şuan Asus'un RX 570 4GB ROG Strix modeli 1.389 TL, Sapphire RX 580 4GB Pulse modeli ise 1.357 TL keşke RX 580 4GB'lık modeliyle 3.500 TL'ye satılsaydı G2 işte o zaman tadından yenmezdi. R5 2600 ve RX 580 4GB 1080P'de uzun yıllar götürürdü bizi.

1.png
2.png

Hocam adamlar daha ne yapsın? RX 580 4 GB'li sistemi bu fiyata satsalardı bu sefer de "keşke 8 GB'li olsaydı" diyecektiniz. İnsanlar memnun olmuyor bir türlü.

Hocam adamlar daha ne yapsın? RX 580 4 GB'li sistemi bu fiyata satsalardı bu sefer de "keşke 8 GB'li olsaydı" diyecektiniz. İnsanlar memnun olmuyor bir türlü.
Hayır yanlış anladınız ben bu sistemin tabi ki çok çok iyi bir indirimle satıldığını inkar etmiyorum. Adamların hazırladığı sistemde, indirimde güzel sadece öneri veya küçük eleştiri gibi düşünebilirsiniz 2 Farklı kartında normal satış fiyatları aynı indirimleri de benzer fiyatlarda olma olasılığı yüksek RX 580 4 GB üstteki Sapphire Pulse modeli konulsaydı hem R5 2600'le güzel bir ikili olacağını hemde daha performanslı olacağını düşünüyorum.

Dediğiniz gibi olsa tabii daha iyi olurdu ama fiyat bu kadar uygun olmazdı, Asus sponsor oldu herhalde bilmiyorum. 800 TL fark ile RX 590 yapabiliyorsunuz ekran kartını, en azından böyle bir seçenek sunulmuş.

Dediğiniz gibi olsa tabii daha iyi olurdu ama fiyat bu kadar uygun olmazdı, Asus sponsor oldu herhalde bilmiyorum. 800 TL fark ile RX 590 yapabiliyorsunuz ekran kartını, en azından böyle bir seçenek sunulmuş.
Bence Asus değil İtopya'nın kendisi yapıyor indirimi. Biz tüketiciyiz eleştirmek veya şöyle yapılsaydı diye öneri sunmak en doğal hakkımız bizim için bunlar. Satış fiyatı aynı olan kartlar bence indirimle bu sistemin içine RX 580 4GB konulabilirdi ve yine 3.500 TL'ye yakın fiyatlarda da yapılabilirdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı