Elektronik Donanım Arşivi hazır sistemler

Dakikalar sonra 500 stoktan yeller esiyor. İnsanları kandırıyorlar o kadar stok o kadar sürede bitmez. Videoya kupon kodu koydum diyor iki defa izliyorsun kod yok. Madem bitti kaldır videoyu insanları enayi yerine koymayın be vicdansızlar. Ben harcadığım zamandan oluyorum, bu hırsızların çaldığı zamanımdan oluyorum, bunlar hileyle yüzbinlerce kez izlenen bu videodan paralar kazanıyorlar. Benden çaldıkları zamanı paraya çeviriyorlar. Haram zıkkım olsun!

Bitmiyor zaten 1 saat sonra bile kampanyalı fiyattan alan oldu. Kodda gayet bulunabilir yerdeydi.

Bitmiyor zaten 1 saat sonra bile kampanyalı fiyattan alan oldu. Kodda gayet bulunabilir yerdeydi.
Alamayan çok oldu hocam video yüklendikten 1 dakika sonra almayı denedim alamadım ve alamayan çok kişiye denk geldim. Ya cidden işin içinde bir şey var ya da stokları söylediklerinden çok daha az.

Alamayan çok oldu hocam video yüklendikten 1 dakika sonra almayı denedim alamadım ve alamayan çok kişiye denk geldim. Ya cidden işin içinde bir şey var ya da stokları söylediklerinden çok daha az.

1 dakika sonra direk tıklayıp alamayıp siteden çıktıysanız evet alamazsınız bende yaklaşık 10 dakika almayı denedim siteden ve yoğunluktan kaynaklı hata oluyor sepetten düşüyor tekrar eklemek gerekiyor.

1 dakika sonra direk tıklayıp alamayıp siteden çıktıysanız evet alamazsınız bende yaklaşık 10 dakika almayı denedim siteden ve yoğunluktan kaynaklı hata oluyor sepetten düşüyor tekrar eklemek gerekiyor.
Hocam siteye girip 1 kere deneyip alamadan çıkmış olmam mümkün mü sizce? Video yüklendiği dakikadan itibaren yaklaşık 1 saat denedim ve alamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda fiyatların neden yüksek gözüktüğü bahsediliyor. "03:17/04:15"
İndirim kodu: Ggwpindirim.

Eki Görüntüle 1833431

Hocam RX6600 olanı alsam kasa ve monitör geliyor mu yanında?

Geri
Yukarı