Donanım Arşivi i3 12100F ve RTX 3060 sistem alınır mı?

13K gayet yüksek bir fiyat benim için özelleştirme yapamam. Neden güven vermedi?

Markaları kötü bu markalarla çok sorun yaşayan gördüm. Hatta bir kaç gün önce bu marka ile ilgili PSU sorunu yaşayan birini bile görmüştüm PSU'su yanmıştı. Biraz baktım ama bulamadım o konuyu. Size tavsiyem bilgisayarı alın bir kaç ay kullanın ekonomik durumunuz iyi olduğu zaman bu Kasa ve PSU'yu satıp *üzerine biraz daha para ekleyerek yenilerini alın.

Markaları kötü bu markalarla çok sorun yaşayan gördüm. Hatta bir kaç gün önce bu marka ile ilgili PSU sorunu yaşayan birini bile görmüştüm PSU'su yanmıştı. Biraz baktım ama bulamadım o konuyu. Size tavsiyem bilgisayarı alın bir kaç ay kullanın ekonomik durumunuz iyi olduğu zaman bu Kasa ve PSU'yu satıp yenilerini alın.
Teşekkürler hocam. Düşüneceğim. Alırsam 550W Thermaltake alırım.

@530546 hocamın dediği gibi yapmak daha mantıklı çünkü Thermaltake kasanın hava akışı durumu nedir pek bilmiyorum ama ön paneli mesh değilmiş bu benim için almamak adına önemli bir sebep çünkü sıcaklığı bayağı bir etkiliyor.
Eğer sonradan alamayacaksanız 550W olan kasayı almanızı öneririm.

@530546 hocamın dediği gibi yapmak daha mantıklı çünkü Thermaltake kasanın hava akışı durumu nedir pek bilmiyorum ama ön paneli mesh değilmiş bu benim için almamak adına önemli bir sebep çünkü sıcaklığı bayağı bir etkiliyor.
Eğer sonradan alamayacaksanız 550W olan kasayı almanızı öneririm.

Ne kadar sonra almam gerekir. Ne kadar süre idare eder beni hocam?

Geri
Yukarı