Donanım Arşivi MD2 sistem alınır mı?

F/P olduğu doğrudur ama bana pek canavar gibi gelmedi. Bileşenler sıcak çalışır büyük ihtimalle. Hele ki ekran kartı 🔥.
Ön yargılı yaklaşmayın monitörsüz 3300TL'lik bir sistem 7,50 dolar kuruna göre gayet iyi ve ekran kartı maks. 78 derecelerde he evet çok iyi değil ama böyle bir bütçe için gayet iyi. Ben sadece PSU'yu beğenmedim ama onun dışında çok iyi hele 16GB ram, 480GB SSD gibi özellikler de F/P kralı yapıyor.

Ön yargılı yaklaşmayın monitörsüz 3300TL'lik bir sistem 7,50 dolar kuruna göre gayet iyi ve ekran kartı maks. 78 derecelerde he evet çok iyi değil ama böyle bir bütçe için gayet iyi. Ben sadece PSU'yu beğenmedim ama onun dışında çok iyi hele 16GB ram, 480GB SSD gibi özellikler de F/P kralı yapıyor.
Dibine kadar katılıyorum. O bütçeye şu an bu özellikteki bir 3500 APU toplanamıyor sanırım.

APU bile toplaman zor; 480GB SSD, kasa, 2X RAM’i de hesaba kat.
APU toplanır ama 16GB ramli zor 480GB SSD hayal :D.
Fiyatına göre iyi bir sistem, ancak ekran kartı tek fanlı ve kasanın hava akışı pek iyi değil bunları bilerek alın.

Edit: Stok bitmiş.
Kanka 3300TL gibi bir bütçede daha ne olsun burdakiler MSI Gaming X trio bekliyor herhalde.
Stok bitmiş ama fiyatına göre baya iyiydi cidden.

Geri
Yukarı