Donanım Arşivi sistemine 1050 yerine RX 460 takmak

Enver Aziz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Donanım Arşivi isimli bir kanal 800 lira sistem topluyor ve ekran kartı GTX 1050. Ben bunun yerine RX 460 taksam sıkıntı olur mu ve oyun testlerinde kaç FPS düşer?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benchmarklarda GTX 1050 RX 460'a fark atıyor.
DX12'de 460 geçiyor.

Arkadaşlar Donanım Arşivi isimli bir kanal 800 lira sistem topluyor ve ekran kartı GTX 1050. Ben bunun yerine RX 460 taksam sıkıntı olur mu ve oyun testlerinde kaç FPS düşer?
Hangi videosu?
İşlemciden işlemciye göre değişir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam şimdi baktım da zaten ikinci el olarak toplanıyor bu bütçeye sistem. Yani bu bütçe için ikinci el olarak hangisini daha uygun fiyata bulursan onu almalısın bence. Zaten aman aman fark yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı