Donanım Arşivi G2 Sistem

Evet, ama "Fiyatına göre"

O fiyat aralığında hangi ürün var ne toplanıyor gram alakaları yok burada boş boş konuşup duran insanlara ayar oluyorum. O fiyat bandında alınabilecek bir sistem neyi ısrar ediyorlar anlamıyorum sistem belli. Hani adamı sevmiyorsun tamam sanki o adam üretip sunuyor bunu piyasaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyat aralığında hangi ürün var ne toplanıyor gram alakaları yok burada boş boş konuşup duran insanlara ayar oluyorum. O fiyat bandında alınabilecek bir sistem neyi ısrar ediyorlar anlamıyorum sistem belli. Hani adamı sevmiyorsun tamam sanki o adam üretip sunuyor bunu piyasaya.
Ben bir şey demedim ki. Arkadaş fiyatına göre demiş bende onu doğruladım. :sansür:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala anlamıyorsunuz beni sanırım SSD'ye ayırılan bütçe ekran kartına aktarabilir onu demek istedim 4 GB ve 8 GB ekran kartı farkını bilmeyende bana birda ukalalık yapmasın fps olarak fark etmez ancak yeterlilik açısından ileriye dönük olur ve detay kalitesi katı modelleme 3D şeması vs fazla oyunlarda 8 GB keyifli bir oyun yaşamasına neden olur ve grafik kapatmasına gerek kalmaz ve fps drop yemez.

Ben o sistemi böyle özelleştirdim. Burada çıkan fiyata bakarsak gayet iyi bir sistem yani, ben sistemi farklı sitelerden toplarken üç aşağı beş yukarı aynısı oluyor. Genelde kasası kötü oluyordu benim yaptığım sistemde şimdi ise, hem bir şey olursa götüreceğim bir yer var. Hem de her şeyi kurulu bir sistem gelicek. Önü de açık sistemin, sonradan 8 gb ram eklemeyi düşünüyorum. İlk etapta SSD ile başlayıp sonradan 2 TB HDD eklemeyi düşünüyorum. Başlangıç için gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 2şubat dolar 5.21.PNG
    2şubat dolar 5.21.PNG
    42,9 KB · Görüntüleme: 166
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı