Donanım Arşivi'nin çıkaracağı monitör nedir?

Evet bir izleyici olarak bütçeyi ben belirliyorum hocam. Bu nasıl savunma. Yorumlarda bile izleyicisi yazmış "ben neden buna 3K vereyim gider Logitech vs. alırım demiş" Donanım Arşivi de altına cevap olarak "Glorious'a da bunu demezsin" yazmış. Glorious diye parasını hak etmeyen bir ürünü 10 dakika övmek mantık çerçevesi içinde bir hareket mi hocam? Bu bir incelemeyse "Ben sadece incelemesini yaptım sponsorlu ürün falan değil" yazması gerek. Bu klavyeye 2500 vereceğime gider yarı fiyatına 3 modlu Kemove K68 alırım daha iyi.

DA'yı savunmuyorum, kitlesinin %80 düşük bütçeli ürünler arıyor diye hep F/P başlığı altında video atmak zorunda değil bahsettiğin videodaki klavyeler iyi değil biliyorum. Bu yazdığın mesaj saçma.

Oku istersen.

Donanım Arşivi monitör işine hiç girmesin bence. En son 42 inç Gamepower övüyordu.

O PC Hocası olabılır mı? Ben ondan ızlemıstım DA'nın oyle bır vıdeosunu goremedım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

49'mus bu arada🤣🤣

Son düzenleyen: Moderatör:
O PC Hocası olabılır mı? Ben ondan ızlemıstım DA'nın oyle bır vıdeosunu goremedım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

49'mus bu arada🤣🤣
Direksiyon videosu vardı orada övüyordu :D

Bu ne Allah aşkına ya. Daha önce böyle bir ürün tanıtımı gören var mı aranızda? Kaçak kol reklamından Sony dava açsa yerle bir olacak. Balkonda yere düşürecekmiş gibi hava atıyor bir de. Şaka gibi.
Adam takipçilerini düşünüyor bu üründe de bir sponsorluğu yoktu isteyen alsın ben param olsaydı o dönem alacaktım hatta orijinal kola verecek param yok.

Geri
Yukarı