Donanım cahilliği örneği videolar ve açıklamalar

Evet bir detay daha yakaladım genç adam fareyi tek eliyle kullanıyormuş (5.30-5.40) zaten bizde fareyi 3 elimizle kullanıyoruz 😂 😂

Ben ayağımla kontrol ediyorum mouse böyle daha rahat kullanılıyor.
Umarım bu yorum gerçek değildir.
1599563120465.png

Evet, sonunda beklenen an geldi :D. Bayağıdır açmadığım konuyu açasım geldi. Moderatörler bak, onaylayın; o kadar uğraşıyorum bunun için, sabaha kadar bu videoları arıyorum.
Arkadaşlar, bu arada gözünüz kanarsa bana sövmeyin. Beyininizi bir kenara koyup izleyin aksi takdirde beyinlerinizde video tarafından oluşacak kalıcı hasardan sorumlu değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arkadaşlara son olarak şu videoyu bırakıyorum. Konuyu takip ediyorum, yarın sabah tüm mesajları okuyorum çünkü uyumam gerek :D.

İşte ben bunlara BRUH derim.

Geri
Yukarı