Donanım garantisi için kılavuzda bulunan işletmelerden hangisiyle iletişime geçilmelidir?

Emre5433

Decapat
Daha fazla  
Benim elimde 2 tane kağıt var birisinin üstünde garanti belgesi ve üretici veya ithalatçi firma yazıyor, altında iletişim bilgileri var (marka Despec sanırım), diğerinde aldığım eşya satın aldığım yer falan gözüküyor, bir de iletişim bilgileri var.

Garanti işleriyle yakından uzaktan alakam yoktur, benim şimdi kime yazmam gerekiyor? Anlamadım.

Aldığın resmi distribütör ise orayi araman lazim onlar ilgileniyordu degilse eğer direkt uretici olan Türkiye tarafina ulasman gerekiyor diye biliyorum.

Urunu aldığın firma markanin resmi distributoru ise aldığın firmayi ara degilse direkt uretici ya da ithalatci firmayi ama genelde urunu aldığın marka garanti damgasini vuran onlar oluyor ve orayi araman daha saglikli olur eger ilgilenmiyorlar ise bile nereyi ve kime ulasman gerektigini en saglikli onlardan ogrebilirsin. Ve ekstra olarak da bazi urunlerin resmi sitesinde ürün seri numarasi ya da barkod uzerinden garanti isleyen bolgeler cikabiliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı