Donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması açılmalı mı?

Aylardır bulamadığım girdiyi şimdi buldum, Regedit'de HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers lokasyonuna gidip HwSchMode girdisini aramanız lazım ve onu 2 yapmanız lazım, 2 yaptığınızda açar 1 yaptığınızda kapatır, eğer yoksa bir DWORD 32-Bit girdisi ekleyip HwSchMode yazıp etkinleştirebilirsiniz, sonrasında yeniden başlattığınızda açılmış olacak.
Kullandığınız ekran kartında destek gözükmüyor.

Şimdi açtım hocam Regedit'den. :D

Kesinlikle açılmalı, performans arttırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bende bu şeklide gözüküyor aynı şey mi?
Ekran Alıntısı7.PNG

Aylardır bulamadığım girdiyi şimdi buldum, Regedit'de HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers lokasyonuna gidip HwSchMode girdisini aramanız lazım ve onu 2 yapmanız lazım, 2 yaptığınızda açar 1 yaptığınızda kapatır, eğer yoksa bir DWORD 32-Bit girdisi ekleyip HwSchMode yazıp etkinleştirebilirsiniz, sonrasında yeniden başlattığınızda açılmış olacak.

Şimdi açtım hocam Regedit'den. :D
Hocam baktım bu driver yazan şey yoktu. Control kısmında basıp DWORD 32 bit ekledim ismini dediğiniz şey yapıp onaltılık ve değerini 2 yaparak bıraktım. Graphics Driver geldi ama sizin dediğiniz şey yok içinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı