Donda nasıldı?

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Süperdi bence. Donda Chant ile JACKBOYS aynı mantıkta olduğu için şaşırmadan başladım. Girişi güzel olmuş ve Kanye yine tarzını yansıtmış.

1630268562718.png

Son düzenleme:
Süperdi bence. Donda Chant ile JACKBOYS aynı mantıkta olduğu için şaşırmadan başladım. Girişi güzel olmuş ve Kanye yine tarzını yansıtmış.

Eki Görüntüle 1152705
Ben bazı şarkıları sevdim ama diğerlerini radyo veya mixte gelmediği sürece aklıma geleceğini düşünmüyorum nedense. Belki de biraz zamana bırakmak lazım.

Süperdi bence. Donda chant ile jackboys aynı mantıkta olduğu için şaşırmadan başladım. Girişi güzel olmuş ve kanye yine tarzını yansıtmış.

Eki Görüntüle 1152705

Prodüksüyonlar oldukça iyiydi. Son 2 albümüne göre çok daha güzel gelsede bir my beautiful Dark twisted fantasty the college dropout gradutation havası alamadım. Ama yine de dinlenilebilirdi ya. En sevdiğiniz şarkı hangisiydi?
Albüm bu arada eleştirmenler tarafından çok da tatmin edici bir puan alamamış ama dinleyicilerin oldukça hoşuna gitmiş olsa gerek dinleyici tarafında puan yüksek bakalım pitchfork 10 üzerinden kaç verecek :)

Dosya Ekleri

• dada.JPG
    dada.JPG
    25,9 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı