Fight Kulüp 2 nasıldı?

isimsizyerli

Centipat
Az önce yayınlanan Fight Kulüp 2 hakkındaki görüşünüz nedir? Göndermeler var ama bence en iyi gönderme rap dersinde yapılmıştır rapte. Tabii kişiden kişiye değişir. Bunu yazma sebebimde şarkının en iyi rap parçası yazanların olduğunu görmek oldu. Bence rap dersi, neyim var ki gibi kaliteli parçaların yanına bile yaklaşamaz. Çoğu izlenmesini de 6 kişinin fanlarından alacak büyük ihtimal. Tek kişilik bir parça olsa izlenmez bile. Ama Masakka dinlemememe rağmen o iyiydi. Nakarat saçma olmuş, Ceza renk katmış ama hala eskisi gibi değil, Anıl Piyancı da idare eder ama Contra zaten dinlemem. Burada da beğenmedim.

Bir başka konuda yazdığım mesajın alıntısı:
Sevmedim. Killa Hakan'ın nakaratı çok abartılmış. Khontkar, Summer Cem kısımları zaten olmamış. Belki Massaka ve Anıl Piyancı'nın Verse'leri için dinlerim. Massaka'nın tarzı zaten hoşuma gidiyor. Anıl Piyancı'yı sevmem ancak bu şarkıda iyiydi. Ceza, daha iyi söyleyebilirdi.

Genel olarak puanım 10 üzerinden 3.

Genel olarak puanım 10 üzerinden 3.

Şu an şarkı öncekinde dislike atıldığı için beğeniliyor. Mesela mekanın sahibi çok beğenildi fight kulüp gömüldu sonra konu kilitte diğerleri bastı dislike attı. Kötü de olsa şarkı paylaşılır paylaşılmaz böyle dislike gelme şansı yok. Benimde aynen 10 üzerinden 3 falan.

Killa Hakanın geçen seneki yediği linçten sonra bu kadar vasat bir şey yapacağını düşünmüyordum katliamdaki verse si bile daha iyiydi Ceza Contra ve Anıl Piyancı gayet başarılı diğerleride idare eder seviyedeydi bence.(Tekrar bi düşündümde diğerleride okadarda idare eder seviyede değilmiş geçen seneki linçten sonra neden bukadar vasat bir şarkı yaparlar hala anlamıyorum)

Şarkı çok kötü. AP, Ceza ve kısmen Contra şarkıyı güzelleştirmişler. Onun dışında çok vasat. Hele şarkının sonu çok daha kötü.

Geri
Yukarı