Donner DST-152 gitar alınır mı?

Aslında 8 senedir evde bir klâsik gitar var. Kötü çalmıyorum yani comfortably numb solosunu çalabiliyorum. Bütçem en fazla 9k.

Setteki amfinin modelini biliyorsanız atın da bir inceleyeyim ama set olarak başlangıç için iyi bir seçenek olabilir sadece amfi beni biraz düşündürdü.

Setteki amfinin modelini biliyorsanız atın da bir inceleyeyim ama set olarak başlangıç için iyi bir seçenek olabilir sadece amfi beni biraz düşündürdü.

Sadece gitarı alacağım. Amfi olarak Blackstar ID Core 10 V3 tercih etmeyi düşünüyorum.

Sadece gitarı alacağım. Amfi olarak Blackstar ID Core 10 V3 tercih etmeyi düşünüyorum.

Amfi olarak orange crush 20 (10 da olur fiyatları tam olarak hatırlayamıyorum) ya da marshal mg 15 modelleri daha iyi olabilir.

Gitar ise gayet iyi tercih edebilirsiniz ancak sıfır alacaksınız aldıktan hemen sonra telleri değiştirip ayarları yaptırmak çok daha iyi olacaktır tel olarak ernie ball stainles 9-46 önerebilirim

Amfi olarak orange crush 20 (10 da olur fiyatları tam olarak hatırlayamıyorum) ya da marshal mg 15 modelleri daha iyi olabilir.

ID Core v3'ü tercih etmemin sebeu bilgisayara da bağlanılabilmesi ve oradan pedallarla daha ayrıntılı ton ayarı yapabilmemdi.

Amfi dahil ise al sadece gitar icinse Squier marka gitarlar daha iyi.

Squier olarak 9k ya ne önerebilirsiniz.

ID Core v3'ü tercih etmemin sebeu bilgisayara da bağlanılabilmesi ve oradan pedallarla daha ayrıntılı ton ayarı yapabilmemdi.

Şu anlık o gibi işlerden uzak durun. Çalamadığınız sürece ton da alamazsınız. Şu an aklınızdaki düşünceleri, ton hayallerini çok iyi anlıyorum fakat bunlar zamanla oluşacak şeyler. Bu seviyede efektler çalım şeklinizi kötü açıdan etkileyebiliyor.

Marka olarak ise squirer da tercih edebilirsiniz aslında daha kaliteli ya da daha az kaliteli değiller fakat eğer sizin gönlünüzden geçen onlar ise tabii ki daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı