Donner DST-152 gitar alınır mı?

Şu anlık o gibi işlerden uzak durun. Çalamadığınız sürece ton da alamazsınız. Şu an aklınızdaki düşünceleri, ton hayallerini çok iyi anlıyorum fakat bunlar zamanla oluşacak şeyler. Bu seviyede efektler çalım şeklinizi kötü açıdan etkileyebiliyor.

Marka olarak ise squirer da tercih edebilirsiniz aslında daha kaliteli ya da daha az kaliteli değiller fakat eğer sizin gönlünüzden geçen onlar ise tabii ki daha iyi olacaktır.

Hocam gitara yeni baslamadim. Uzun süredir çalıyorum. Yani ses kalitesi olarak sizin belirttiğiniz modellerden farkı fazla degilse ID Core v3'ü tercih etmem daha sağlıklı olacaktır.

Doremuzik sitesinde indirimler var. Mağazaya gidince oradaki elemanlar ek %10 indirim de yapıyorlar gayet hesaplıya geliyor. Yakınlarınızda doremuzik mağazası varsa değerlendirebilirsiniz

Hocam gitara yeni baslamadim. Uzun süredir çalıyorum. Yani ses kalitesi olarak sizin belirttiğiniz modellerden farkı fazla degilse ID Core v3'ü tercih etmem daha sağlıklı olacaktır.

Fakat 8 yıldır çaldığınız o enstruman klasik gitar bu ise bir elektrogitar teknikler farklı yine de eğer çok istiyorsunuz ID Core tercih edin. Fakat sesleri çok hacimli çıkmayacaktır üzerindeki sürücüler 3.5 inch çünkü.

Geri
Yukarı