Çözüldü Don't Starve Together bulanıklık sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Koneko Toujou

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
Adata XPG D30 8 GB 3200 MHz
Ekran kartı
AMd Ati Radeon HD 6390
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
Amd Ryzen 3 1200
Herkese iyi sosyaller.

Yeni bilgisayarımı topladıktan sonra arkadaşımla Don't Starve Together adlı oyunu oynamak istedim fakat her yer ve her şey oynamaya engel olacak şekilde bulanık eski bilgisayarımda da böyleydi bunu nasıl düzeltebilirim?

Ekran fotoğrafı paylaşırsan daha hızlı yardımcı olabiliriz.

If your game's textures, characters, and environments are blurry or looks like it is being displayed at a lower resolution, disable the Netbook and/or Small Textures Mode for your game. To do that: on your game's main menu, click on Options, then switch Small Textures or Netbook Mode to "Disabled".

Denedim fakat maalesef işe yaramadı.
Ekran fotoğrafı paylaşırsan daha hızlı yardımcı olabiliriz

Ekran fotoğrafı paylaşırsan daha hızlı yardımcı olabiliriz.
4ea99985-2137-44ae-bbf2-2cb10330d6f2.jpg
Eki Görüntüle
319a95ee-cf42-427b-a730-539820bc86d4.jpg

Laptop ise harici ekran kartını mı dahili ekran kartını mı kullandığını kontrol edin. Dahilide ise hariciye şartlayın. Ayrıca ekran kartının ayarlarından 3B ayarının performansta olması da buna sebep olabiliyor.

Laptop ise harici ekran kartını mı dahili ekran kartını mı kullandığını kontrol edin. Dahilide ise hariciye şartlayın. Ayrıca ekran kartının ayarlarından 3B ayarının performansta olması da buna sebep olabiliyor.

Laptop değil kasa kullanıyorum. Ekran kartı denetim masasında olabilecek tüm ayarları kaliteye çekip denedim ama o da işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı