Don't Starve Together Envanterde Hediye Olarak Gözüküyor

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar, geçen gün Don't Starve Together aldım arkadaşlarımla oynamak için ama envanterimde böyle bir şey var. Kütüphanemde de gözüküyor. Anlamadım ne olduğunu.

Screenshot_20180703-003225.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, geçen gün Don't Starve Together aldım arkadaşlarımla oynamak için ama envanterimde böyle bir şey var. Kütüphanemde de gözüküyor. Anlamadım ne olduğunu.

Eki Görüntüle 311837
Hediye edecek kimsen yoksa itinayla hediye kabul ederim. Almayı düşündüğüm bir oyundu :D
Kütüphaneme ekle dersem ne olur? Bir de hediye ettikten sonra iade edersem hediye ettiğim kişiden silinir mi?
Yok silinmez sanmıyorum.

Eğer kütüphanende varsa kütüphaneye ekle dediğinde uyarması lazım. Aynı şekilde ben de arkadaşımla beraber alacaktım, ilk ben aldığımda sana olduğu gibi bana da fazladan bir adet verdi ve arkadaşım boşuna para vermesin diye ona yolladım. Oyunun parasının yarısını istedim onu da vermedi :(

Seve seve ederdim ama durumu olmayan bir arkadaşımla alacaktık. Bilgisayarı pek iyi olmadığı için bunu alalım dedik. O da bugün alacaktı ben ona hediye edeyim o almasın boşuna.
Öyle bir durum varsa zaten ona hediye etmen çok daha iyi olacaktır. Ben elinde fazla kaldığını düşünerek söyledim. Allaha şükür alacak durumum var. Hatta almayı istediği, sizinle birlikte oynayabileceği bir oyun varsa bana mesaj atarsan yardımcı olurum seve seve. Hediye edebilirim.

Eğer kütüphanende varsa kütüphaneye ekle dediğinde uyarması lazım. Aynı şekilde ben de arkadaşımla beraber alacaktım, ilk ben aldığımda sana olduğu gibi bana da fazladan bir adet verdi ve arkadaşım boşuna para vermesin diye ona yolladım. Oyunun parasının yarısını istedim onu da vermedi :(
Aynı "Şu oyunu alalım oynarız" deyip almayanlar gibi. [emoji19]
Öyle bir durum varsa zaten ona hediye etmen çok daha iyi olacaktır. Ben elinde fazla kaldığını düşünerek söyledim. Allaha şükür alacak durumum var. Hatta almayı istediği, sizinle birlikte oynayabileceği bir oyun varsa bana mesaj atarsan yardımcı olurum seve seve. Hediye edebilirim.
Teşekkür ederim düşünmeniz yeter. Şu anlık bir şey düşünmüyoruz. Bende merak ediyordum zaten bu oyunu uzun süre oynarız herhalde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı