Don't Starve Together "Error during initialization" Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Nevzatefe

Centipat
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png

Selamlar, bugün steam indiriminden Don't Starve Together oyununu satın aldım, yüklediğimde büyük bir hüsranla karşılaştım oyun hata verdi.Videoları izledim,forumları dolaştım fakat yararı dokunmadı lütfen yardım eder misiniz?

"Oyun orijinal değilse orijinal al. Alamıyorsan oyunu güncelle. Oyunu güncellediğin halde sorun devam ediyorsa ekran kartı sürücünü güncelle. Eğer Onboard GPU VIA ise hiç boşuna uğraşma, harici bir GPU al."
Recep Baltaş

"Oyun orijinal değilse orijinal al. Alamıyorsan oyunu güncelle. Oyunu güncellediğin halde sorun devam ediyorsa ekran kartı sürücünü güncelle. Eğer Onboard GPU VIA ise hiç boşuna uğraşma, harici bir GPU al."
Recep Baltaş

söylenenleri yaptım fakat hiçbir şey değişmedi
Merhaba sizde işe yarar mı pek emin değilim fakat bende olmuştu anti virüs programlarını kapatıp girmeyi deneyin.

Yorumunuz için sağolun fakat işe yaramadı.
Merhaba sizde işe yarar mı pek emin değilim fakat bende olmuştu anti virüs programlarını kapatıp girmeyi deneyin.

Yorumunuz için sağolun fakat işe yaramadı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı