Don't Starve Together hediyesi nasıl iade edilir?

crossmoment

Hectopat
Arkadaşım Don't Starve Together oyununu alıp hediyesini bana göndermişti. Fakat bu hediyeyi iade etmek istiyorum. Nasıl iade edebilirim? Kendi hesabımdan iade talep etmek için gerekli olan ticki açtım ama arkadaşımın hesabından nasıl iade edileceğini bulamadım.

Arkadaşım Don't Starve Together oyununu alıp hediyesini bana göndermişti. Fakat bu hediyeyi iade etmek istiyorum. Nasıl iade edebilirim? Kendi hesabımdan iade talep etmek için gerekli olan ticki açtım ama arkadaşımın hesabından nasıl iade edileceğini bulamadım.

İade edemezsin. Eğer başta hediyeyi kabul etmeseydin, arkadaşına parası geri gidecekti.

Neden iade edeceksin? Merak ettim.
Hakikaten, ben de merak ettim. Beleş oyun işte. Ne demiş atalarımız? Nerde beleş, oraya yerleş.
İade edemezsin. Eğer başta hediyeyi kabul etmeseydin, arkadaşına parası geri gidecekti.
Hocam Dont Starve Together'da, oyunu bir kere aldığında bir tane de başka bir arkadaşına oyunu hediye etme hakkı veriyor. Olay bu yani.

Arkadaşın mailine gelen faturadan iade talebi oluşturabilir. Sizin talebiniz oyunun yanında kuponla gelen kopya olduğu için yüksek ihtimalle reddedilecektir.

Büyük ihtimalle iade edemezsin edebilsende arkadaşına iade edilir büyük ihtimalle.

Arkadaşım hediye edicek zaten, nereden edeceğini bulamadık.

Hesap değiştirmem gerekti. Ondan dolayı.
E konu başlığı neden iade etmekle alakalı o zaman?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı