Don't Starve Together Mod kurunca oyun kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Nyksroy

Hectopat
Daha fazla  
Herhangi bir mod kurduğumda oyun "logging in" kısmından sonra kendiliğinden kapanıyor. Modu sildiğimde oynayabiliyorum ama minimap gibi modlar gerekli. Çözümü bilen var mı?

Herhangi bir mod kurduğumda oyun "logging in" kısmından sonra kendiliğinden kapanıyor. Modu sildiğimde oynayabiliyorum ama minimap gibi modlar gerekli. Çözümü bilen var mı?

1.oyun korsanmı(Steam atölyesinden mi mod indirdiniz?)
2.indirdiğiniz modların sürümü eski olduğu için oyun çöküyor olabilir.

Mod sürümüyle oyun sürümü arasında fark olabilir. Onun dışında yıllardır Steam atölyeden indirdiğim modlarda böyle bir şey yaşamadım, nereden indirdiniz? DST için modları internetten değil de atölyede yüksek puanlı olanları tercih edin.

1.oyun korsanmı(Steam atölyesinden mi mod indirdiniz?)
2.indirdiğiniz modların sürümü eski olduğu için oyun çöküyor olabilir.

Steam'den aldım oyunu, modlar da atölyeden. Arkadaşlarla girecektik aynı modlar onlarda çalışıyor bir sıkıntı yok onlarda.
Mod sürümüyle oyun sürümü arasında fark olabilir. Onun dışında yıllardır Steam atölyeden indirdiğim modlarda böyle bir şey yaşamadım, nereden indirdiniz? DST için modları internetten değil de atölyede yüksek puanlı olanları tercih edin.
Atölyeden sadece minimap ve fast travel modlarına abone olmuştum ikisinde de beş yıldız var.
Dün oyuna bir kere dosya doğrulaması yaptım olmadı bir kere de silip yeniden yükledim yine olmadı.

Son düzenleme:
Steam'den aldım oyunu, modlar da atölyeden. Arkadaşlarla girecektik aynı modlar onlarda çalışıyor bir sıkıntı yok onlarda.

Atölyeden sadece minimap ve Fast travel modlarına abone olmuştum ikisinde de beş yıldız var.
Dün oyuna bir kere dosya doğrulaması yaptım olmadı bir kere de silip yeniden yükledim yine olmadı.

Arkadaşınız modların tıpa tıp aynısınımı indirdi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı