Doom 2016 vs Doom Eternal

DaLwenJah

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Doom oyunlarını daha önce hiç oynamadım ama denemek istiyorum. Doom 2016 44 TL Doom Eternal 115 TL. Aradaki fiyat farkına değecek kadar güzel mi Doom Eternal? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki oyunu oynayan birisi olarak kesinlikle Doom Eternal. 2016 Doom'dan sonra çağ atlamış gibi gelmişti bana Eternal.

Teşekkürler Eternal'ı alıyorum.
Bende ikisi de var ama Doom 2016'yı oynadım ve çok sevmiştim.
Eternal'ı daha zor diye kurup oynamadım. Oyunlar için kendimi yormayı istemiyorum.
İşin ilginç tarafı, Doom 2016'nın Steam incelemeleri son derece olumlu iken, Doom Eternal'in oyun incelemeleri ilk oyun kadar iyi değil. Sebebini tam bilmiyorum. Bazıları zorluğundan şikayet etmişler. Paranız varsa ilkini de alırsanız 44 liraya çok iyi bir oyun almış olursunuz.

Bende ikisi de var ama Doom 2016'yı oynadım ve çok sevmiştim.
Eternal'ı daha zor diye kurup oynamadım. Oyunlar için kendimi yormayı istemiyorum.
İşin ilginç tarafı, Doom 2016'nın Steam incelemeleri son derece olumlu iken, Doom Eternal'in oyun incelemeleri ilk oyun kadar iyi değil. Sebebini tam bilmiyorum. Bazıları zorluğundan şikayet etmişler. Paranız varsa ilkini de alırsanız 44 liraya çok iyi bir oyun almış olursunuz.

Eternala bakiyem kalmadı o yüzden almadım dediğin gibi Doom 2016'yı alacağım incelediğim kadarıyla birkaç taktiksel fark ve görsel efeklter dışında çok bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı