Doom Eternal açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Şöyle yap bence. Windows+I yapıp Ayarlar'a gir. Ekran'a gir. Aşağıya in orada Grafik Ayarları olacak. Orada Gözat'a tıklayıp Doom Eternal'ın exe. dosyasını seç. Doom Eternal'a bas bir kere. Seçenekler tuşu var orada ona bas. Orada Grafik Tercihini Ayarla'dan Yüksek Performans seç.
Bunu ben de yaşamıştım daha sonra eski bilgisayarım bozuldu ben de yeni bilgisayar aldım sonra da açıldı. Önceki bilgisayarda Quadro 2000 vardı yani çok eskiydi ondan açılmıyordu.

Hala açılmıyor yüksek performans seçmeme rağmen.
O zaman şöyle yap. Masaüstüne sağ tık yap. Oradan Nvidia denetim masasını seç. Açıldıktan sonra 3D ayarlarının yönetilmesine bas. Program ayarlarına bas. Ekle tuşuna basıp oyunun exe. dosyasını seç. Seçtikten sonra dosya seçme yerinin altında 2. olan bir şey var. Oraya basıp Yüksek Performans olarak seç. Uygula'ya basıp Bilgisayarını yeniden başlat.
Eğer yapamazsan şu siteye bak: Bethesda Support. Umarım bu yasaklı bir site değildir.
Hocam hallettiniz mi?

Hocam herşeyi yaptım, fakat yine olmuyor. Desteğe ticket gönderecektim ama şunu farkettim ki benim bethesda.net hesabımla steam hesabım bağlı değil, oyunu algılayamıyor olabilir diye hesapları bağlamaya gittim bu sefer de bir sorun oluştu sonra deneyin diyor. Sanırım tek çare procmon raporundan çözmek.

Hocam herşeyi yaptım, fakat yine olmuyor. Desteğe ticket gönderecektim ama şunu farkettim ki benim bethesda.net hesabımla steam hesabım bağlı değil, oyunu algılayamıyor olabilir diye hesapları bağlamaya gittim bu sefer de bir sorun oluştu sonra deneyin diyor. Sanırım tek çare procmon raporundan çözmek.
Pekala. Rapor sonrası sizden cevap bekliyorum.

Olay Görüntüleyicisi logu paylaşır mısın?

Genel kısmı bu şekilde
Windows Defender durumu SECURITY_PRODUCT_STATE_ON durumuna başarıyla güncelleştirildi.

Ayrıntılar kısmı da bu şekilde

+System

-Provider
[ Name] SecurityCenter

-EventID15
[ Qualifiers] 0

Version0

Level4

Task0

Opcode0

Keywords0x80000000000000

-TimeCreated