DOOM: Eternal alınır mı?

O atmosfer, tema çok hoşuma gitti. Mekanikler de dahil. Slayer abimizin videolarını zaten izliyordum ama bakalım.

Hellwalker'ı dinle bence. Doom guy gibi hissettiren en yoğun müzik olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hellwalker'ı dinle bence. Doom guy gibi hissettiren en yoğun müzik olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu da güzel;

Bu arada üstteki arkadaşın attığı da benim attığım da Doom Eternal müziği değil. Doom 2016 OST.

Bu da güzel;

Bu arada üstteki arkadaşın attığı da benim attığım da Doom Eternal müziği değil. Doom 2016 OST.

Bunu da dinlemiştim de çok sarmamıştı ya. Çok hareketli şeyler sevmiyorum. Tabii The Only Thing They Fear Is You'nun son 1.5 dakikası hariç :)

Bu oyun xbox game pass'de yok mu? Oyunu 87 liraya satın almak yerine 80 liraya 1 aylığına kiralayabilir ve ayrıca diğer Xbox Game Pass oyunlarını da 1 aylığına oynayabilirisin. Senin tercihin.
hocam hemen hemen aynı fiyat sayılır hem bir süre sonra tekrar oynamak isteyebilir stres atmak için girilebilir bir oyun steam daha mantıklı.

Geri
Yukarı