DOOM Eternal hangi DLC'ler alınmalı?

Rivadex

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Selam hocalarım. Bugün Steam'e indirim gelecekmiş galiba. Ben de uzun zamandır DOOM Eternal almak istiyordum. İndirime girerse bugün hangi paketi alacağımı bilmiyorum. Daha doğrusu paketlerin oyuna ne kattığını bilmiyorum.
1619595888860.png

Mesela bu ''Year One Pass'' nedir? Bir de DLC'ler var. DLC'ler silah falan mı veriyor? Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Year One Pass 1. yıl özel bir şey sanırım. DLC'ler ayrı bir hikaye veya oyuntam hatırlamıyorum. Year One Pass Doom Eternal içermez.

Hocam deluxe edition alın. İçinde Year One Pass var. İlk iki Ancient Gods dlc'si bedavaya geliyor. Bildiğim kadarıyla içinde battlemode da vardı.
Aynen öyle battlemode var ve yanında extra milstonları ekliyor. Bu görevleri tamamlayınca sadece deluxe editiona özel kostümler alabiliyorsun

Hocam deluxe edition alın. İçinde Year One Pass var. İlk iki Ancient Gods dlc'si bedavaya geliyor. Bildiğim kadarıyla içinde battlemode da vardı.
Aynen öyle battlemode var ve yanında extra milstonları ekliyor. Bu görevleri tamamlayınca sadece deluxe editiona özel kostümler alabiliyorsun
Hocam ilk önce Standart Edition almayı düşünüyorum. Daha sonra belki diğer DLC'leri alabilirim. Öneriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı