Doom Eternal oyundan atıyor

KRYPTON1X

Kilopat
Daha fazla  
Hocam benim bilgisayarımda şu an çakışma var sanırım. Doom Eternal oynarken Discord'dan yayın vermek istediğimde reset atıyor. Hata şekli şu şekilde:

Kod:
Hatalı uygulama adı: ArmourySocketServer.exe, sürüm: 0.0.8.8, zaman damgası: 0x611e0457.
Hatalı modül adı: ArmourySocketServer.exe, sürüm: 0.0.8.8, zaman damgası: 0x611e0457.
Özel durum kodu: 0xc0000005.
Hata uzaklığı 0x000000000005ab00.
Hatalı işlem kimliği: 0x10a8.
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d7a26bb5e61fa0.
Hatalı uygulama yolu: C:\program files (x86)\ASUS\ArmouryDevice\dll\ArmourySocketServer\ArmourySocketServer.exe
Hatalı modül yolu: C:\program files (x86)\ASUS\ArmouryDevice\dll\ArmourySocketServer\ArmourySocketServer.exe
Rapor kimliği: 7F57CEEA-2090-419C-AF9B-EDC5D57B9987
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Son düzenleyen: Moderatör:
Format at!!!!!!!!!

Raporda sorunun Armoury Crate kaynaklı olduğu apaçık belirtilmişken hangi amaçla kişiye format at diyorsunuz?

@KRYPTON1X Armoury Crate güncellemesi varsa yapın. Yoksa kaldırıp deneyin.

Kaan bu mesajından dolayı 1 ay yıl uzaklaştırma aldı. Kaan gibi her şeye format at demeyin. Böyle bir düşünceniz varsa yanlış platformdasınız.

Son düzenleme:
Raporda sorunun Armoury Crate kaynaklı olduğu apaçık belirtilmişken hangi amaçla kişiye format at diyorsunuz?

@KRYPTON1X Armoury Crate güncellemesi varsa yapın. Yoksa kaldırıp deneyin.

Kaan bu mesajından dolayı 1 ay uzaklaştırma aldı. Kaan gibi her şeye format at demeyin. Böyle bir düşünceniz varsa yanlış platformdasınız.

Format her hatayı çözebilseydi her hata aldığımızda format atardık.

Bende de oluyor tam ekrana alınca Doom Eternal yayını vermek istediğim zaman benim bilgisayarım restart atıyordu ama pencere tam ekrana aldığımda ise yayın açabiliyordum. Sebebini bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı