Doom Eternal vs Battlefield 1

Bence tam tersi Edward hikayesi aşırı sıkıcıydı. Oyunu bırakasım gelmişti. Ancak özellikle Gelibolu ve şu uçak kullandığımız bölüm efsane. Arap hikayesi biraz daha uzun olsa daha iyi olurmuş.
Hocam koca ve ya kara bess ile savaşması çok heyecanlıydı :D ama blackburn(uçak) o da efsaneydi.

Doom Eternal, old-school kafasında durmaksızın aksiyona girdiğin tarzda bir oyun. BF1 ise daha gerçekçiliğe yakın, multiplayer tarafıyla öne çıkan bir oyun. Doom Eternal'i bir kez bitirdikten sonra dönüp yüzüne bakacağını düşünmüyorum, 13 saatlik bir oynanış sunuyor fakat dolu dolu eğleniyorsun. BF1'i ise MP tarafıyla uzunca bir süre oynarsın, kısa da olsa pek tatmin etmeyen hikaye modu da mevcut oyunda.
Teşekkür ederim reis

Battlefield 1 oynadım gayet iyi oyun ama yinede ben oynamadığıma rağmen doom eternal derim. Daha zevkli duruyor Battlefield 1 sanki tam zevk vermedi.
Sağolun hocam

Battlfield 1 Online oynarsan parasının hakkını fazlasıyla verir. Eğer offline oynayacaksan Doom daha mantıklı.
Offline oynayacağım bir oyun arıyordum sağolun hocam

BF1 cidden çok iyi bir oyun ancak aksiyonu yüzünden Doom tercih ederim muhtemelen. Yine de BF1 hikayesi de es geçilmemeli.
Teşekkürler hocam

Geri
Yukarı