Doping Hafıza alınır mı?

engin beyefendi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Kız kardeşim bu sene YKS'ye girecek ve sayısal öğrencisi. Yüz yüze ders görmek istemiyor bence. Biraz araştırdım bu Doping Hafıza'ya bakayım dedim. Sizce fiyatına ve vaat ettiklerine bakarsak alınır mı?

Ekran görüntüsü 2023-09-15 192528.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Başarı göreceli bir kavramdır eğer kardeşiniz için bu başarı 6 haneli bir sıralama yapmak ise doping onu başarmaya gayet yeterli olur ama iyi sıralama istiyorsa kesinlikle daha kaliteli kaynaklardan faydalanmalı.

Bu sene sınava hazırlanan biri olarak söylüyorum, masa başında çalışırken bile odak çok hızlı bozulurken online da çok daha az verim alınıyor bence. Tabi bu benim görüşüm, online a alışmışları bilemem.

Hiç kullanmadım doping hafızayı ama bence dershanenin asıl olayı derslerden ziyade hocalarla birebir etüt yapabilmen ve çözemediğin soruyu hocanın anlatarak çözmesi. Görselde de bunlar bulunuyor bence alınabilir yine de dershane ile arasında çok fark yoksa dershane daha iyi olur.

Ben yksye hazırlanırken almıştım dürüs olmam gerekirse bende işe yaramadı çünkü o zamanlar zaten ders çalışma hevesim yoktu ve para verdiğimle kaldım. Ancak gerçekten disiplinli bir şekilde çalışırsa tatmin edici bir sonuç vereceğini düşünüyorum. Çünkü içinde öğrencinin hangi konulara çalışması gerektiğini analiz eden yapay zeka destekli sistemler var ama söylediğim gibi yine de disiplin şart. Bunula beraber benzer eğitimler Youtube de ücretsiz bir şekilde var zaten aradaki fark doping hafıza öğrenciği takip ediyor ve öğrenciye uygun bir plan ortaya çıkartıyor ve ayrıca tonla para alıyor. Bende şu an tekrar yksye girmek için çalışıyorum hedefim Bilgisayar Mühendisliği ancak elimde ücretsi kaynak olarak Youtube var ve emin olun çok iyi hocalar var youtubede şu an sadece test kitabına para verdim ama doping hafıza almak gibi bir planım da var emin değilim henüz. Farklı düşüncelerei olan varsa tavsiye verirse sevinirim.

Ben YKS'ye hazırlanırken almıştım dürüs olmam gerekirse bende işe yaramadı çünkü o zamanlar zaten ders çalışma hevesim yoktu ve para verdiğimle kaldım. Ancak gerçekten disiplinli bir şekilde çalışırsa tatmin edici bir sonuç vereceğini düşünüyorum. Çünkü içinde öğrencinin hangi konulara çalışması gerektiğini analiz eden yapay zeka destekli sistemler var ama söylediğim gibi yine de disiplin şart. Bunula beraber benzer eğitimler YouTube'da ücretsiz bir şekilde var zaten aradaki fark Doping Hafıza öğrenciği takip ediyor ve öğrenciye uygun bir plan ortaya çıkartıyor ve ayrıca tonla para alıyor. Bende şu an tekrar YKS'ye girmek için çalışıyorum hedefim bilgisayar Mühendisliği ancak elimde ücretsi kaynak olarak YouTube var ve emin olun çok iyi hocalar var YouTube'da şu an sadece test kitabına para verdim ama Doping Hafıza almak gibi bir planım da var emin değilim henüz. Farklı düşüncelerei olan varsa tavsiye verirse sevinirim.

Naptınız hocam son durum nasıl?
Aldınız mı?

Geri
Yukarı