Doping Hafıza Nasıldır?

Hamzz

Hectopat
Makaleler
3
Yer
20 W 34th St, New York, NY 10001
Daha fazla  
Ailem almayı düşünüyor, bu fikir benim de aklıma yattı. Bu sene LGS'ye gireceğim için ek olarak bir eğitim daha almak amaçlı.
Kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ailem almayı düşünüyor, bu fikir benim de aklıma yattı. Bu sene LGS'ye gireceğim için ek olarak bir eğitim daha almak amaçlı.
Kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Hayır. Kullanan ablalarım vardı ilk aydan bıraktılar sanki tonguç gibi yetersiz düzeyde anlatım var demişlerdi. Verdiği ek hizmetleri soru sorma olayını hocalara ders gruplarınada sorabilirsin. Onun haricinde YouTube'da güzel içerikler var zaten bir test kitapı 100 150 TL olmuş iken neden 2000 TL verelim biraz şaşırtıcı.

Kardeşim de LGS'ye hazırlanıyor biz de Doping Hafıza aldık anlatımlarından memnun. Ben de birkaç videosunu izleyeyim dedim iyi olup olmadığını görmek için, ciddiye alarak dinleyecekseniz gayet iyi diye düşünüyorum şimdilik memnunuz.

Geçtiğimiz sene aldım oradan anlayamayıp YouTube'dan konu anlatımlarını izliyordum anlattıklarını gibi bir sistem yok konu anlatıyor ardından soru çözüyorsun pazarlama hilesi tamamen para tuzağı.
Hocam 10dk içinde hoca ile konuşma, görüntülü soru çözümü, soru gönderip çözüm yapılması vb. özellikleri de var. Bunlar az şeyler değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı