Doping hafıza vs Raunt

Camila

Kilopat
Makaleler
12
Cevabım ikisi de değil. Malum bu sene evden olunca veya dershane fiyatları artınca büyük birçoğunluk bu tür alternatifleri araştırıyor internette. Ben bu sene liseden mezun olan biriyimve Raunt'u devletin verdiği halini yani sadece uygulamasını kullandım. Yanında verdiği çoğu kitap zaten bende vardı. Raunt hakkındaki görüşlerim; internette bedavaya bulabildiğiniz konu anlatımını ve çıkmış soruları içeren, kendi sınavları ve soruları da olan bir uygulama olduğu. Bence paketlerin fiyatları çok yüksek. 500-600 liralık kitap verip 2000 liralık üyelik ücreti sunuyor. İnternette kısa bir araştırmayla branşlarında en iyi olan YouTube kanallarını bulabilirsiniz. İsterseniz AdBlock veya YouTube Premium kullanarak reklamları da engellemiş olursunuz. Eğer son sınıfsanız 2000 liraya 40-50 kaliteli kitap ve 20-30 deneme alıp senelik kitap masrafınızın çoğunu çıkarabilirsiniz. Ayrıca testleri kontrol ederken sürekli ekrana bakmamış olursunuz. Son sınıf değilseniz zaten en fazla 400-500 liralık kitap işinizi görecektir, kalanı da cebinizde kalmış olur.
Bu tür uygulamalar sizi girmeye zorunlu tutmuyor, deneme sırasında ekrana bağımlı kılıyor. Dershanelere göre çok ucuz olsa da rehberlik dedikleri hizmeti de beğenmedim. Ancak ailenizi kandırmak için alacaksanız alabilirsiniz, dershaneye boşuna para ödememiş olursunuz. Onun dışında önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı