Doping ZyXEL P-660N-T1A_IPv6 Modem Arayüz Şifresi?

Enes Doğan

Kilopat
Makaleler
11
Yer
Denizli
Daha fazla  
Modemin Wifi'sinde sıkıntı olduğu için modemimi sıfırladım. Bende modemi biryerden bulmuştum. Ttnet kullanıcısıyım. Şimdi arayüze giremiyorum bu alanı nasıl doldurabilirim acaba?
Not: admin-1234 denedim, olmadı.
upload_2014-10-13_20-15-27.png

Son düzenleme:
ID: admin, şfire ise: doping ya da millenicom deneyin büyük ihtimal o. Ya da modeminizin altında yazması gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüz şifresini unuttunuz ise modeminizin arkasında küçük bir reset düğmesi olur. Bir ataç veya toplu iğne ile oraya basarsanız modem arayüz şifreniz fabrika ayarlarına döner kardeşim.

Arkadaşlar ne garip bir modemmiş bu yav. Ben zaten bu giriş menüsünün şifresini değiştirmiştim. Reset atınca gider diye düşünüyordum. Ulan birde değiştirdiğim şifreyi girmeyi deniyeyim dedim. Şaka gibi son şifrem ile açıldı. Aklınızda olsun bazı modemler sıfırlanınca ayarları unutmuyormuş Acaba bu sıfırlama ne işe yaradı ki? Anladım ki çöp bir modemmiş. :)

Modemin Wifi'sinde sıkıntı olduğu için modemimi sıfırladım. Bende modemi biryerden bulmuştum. Ttnet kullanıcısıyım. Şimdi arayüze giremiyorum bu alanı nasıl doldurabilirim acaba?
Not: admin-1234 denedim, olmadı.
Eki Görüntüle 26931
yok kardeşim tarayıcı kaydediyo bazen çok uğraştırdı beni o google chrome. Başka modem vardı onu denedim olmaadı bu zyxelden vardı onu taktım tak tak girdi tarayıcı geçmiişini çerezleri vs.silmekte fayda var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı