Dost acı konuşur bu sefer ben de acı konuşmak zorundayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet. Haklı olduğunuz taraflar var mı var. Fakat benim takıldığım tek konu @yika38 arkadaşımı etiketleyip beni etiketlememeniz(!) Şaka bir yana içinizi dökmeniz gerçekten erdemli bir davranış. Bunu buraya yazabilmek için gerçekten burayı sevmiş olmak gerekir. Birçok kişi hala bana sorar "acaba konu açmasam mı?" Der ve ben de nedenini sorunca "çünkü Mikail hoca açık." Derler. Yönetimden çoğu kişi kadar korkmayıp bunları yazmanıza hayranlık duydum açıkçası. Bu arada hala yazdığım 3. cümleyi bir düşünün derim. 😁

Hocam etiketlemeyi unutsalar bile sosyaldeki büyük bir kısım sizin bilgili bir üye olduğunuzu biliyor.

Hocam bu konuda tamamen sana katılıyorum, böyle sosyal bir oluşum insanların fikirlerine saygı göstermez ve tepeden bakmaya devam ederse insanları küstürmeye devam eder. Giden gitsin, kalan sağlar bizimdir mantığı da ancak gerilemeyi hızlandırır. Kesinlikle tepe yönetimin kendine çeki düzen vermesi gerekli, başka türlü dediğin gibi farklı çözüm yolları gerekecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsana destek konusu çorba olmuş durumda. Yardım etmek isteyen moderatör ediyor, etmek istemeyen de "Oyunu satın alın." deyip konuyu kilitliyor. İlk konusu, hatta ilk mesajı olanlara yapılıyor bu.
Rütbe dağıtımı apayrı bir facia. Önceki gün 4 kez Türkçe kurallarına uymayan mesaj yazanların moderatör olması mı dersin, bir araba önerisi bulunduğu için "Katkıda bulunan" alan mı? Bu rütbeleri hakeden onlarca insan var, hepsinin hakkı yendi defalarca.

Evet, an itibariyle @perspektive oğlumun posta hesabına ban yediğini yazmış. Evet, son cümlesi konuyla alakasız olabilir ancak ilk cümlesi ile konuya giriş yapmış ve bu konu hakkında konuşulurken üye engellenmesi pek de iyi niyetli değil gibi.
Aslında yazmayacaktım, konuyu takip ediyorum ama bu mesajdan sonra yazma zorunluluğu hissettim.

Siz farkında değilsiniz ama şu anki yönetim ekibi çok esnek davranıyor ve kimse biz üyelerin birbirine yardım etmesini engelleyelim ya da fikirlerini ifade etmesini engelleyelim tarzında düşünmüyor.
Böyle düşünsek konuyu onaylamazdık ya da 2017'den beri üye olan birinin başlıkta nokta kullanmasına uyarı verirdik.

Saygı duyma konusuna gelince yönetimde olan birisinin size karşı bir saygısızlığı olduysa lütfen örnek gösterin.

Aslında yazmayacaktım, konuyu takip ediyorum ama bu mesajdan sonra yazma zorunluluğu hissettim.

Siz farkında değilsiniz ama şu anki yönetim ekibi çok esnek davranıyor ve kimse biz üyelerin birbirine yardım etmesini engelleyelim ya da fikirlerini ifade etmesini engelleyelim tarzında düşünmüyor.
Böyle düşünsek konuyu onaylamazdık ya da 2017'den beri üye olan birinin başlıkta nokta kullanmasına uyarı verirdik.

Saygı duyma konusuna gelince yönetimde olan birisinin size karşı bir saygısızlığı olduysa lütfen örnek gösterin.
Bana karşı pek olmadı ancak şu ana kadar birçok örnek var, hafızamızı zorlarsak veya arama özelliğini kullanırsak bulabiliriz sanki. Kardeşim sana (ve herkese) saygım sonsuz, severim de seni ancak bu durum soyut olmaktan çıkıyor bence artık. Sizin (yönetim ekibinin) kötülüğünü istemem, sizin kendinizi geliştirebilmeniz ve daha fazla kişinin kırılmaması için dil döküyorum gecenin bu saatinde.

Bence katkıda bulunan ünvanı tamamen kaldırılmalı. Burada yardımcı olmaya çalışan herkes bir nevi katkıda bulunmuş oluyor. Eğer illa bu rütbe verilecekse sırasıyla verilmeli. Yoksa bu tür şikayetlerin oluşması gayet normal diye düşünüyorum.

Böyle bir rütbenin (her ne kadar benim için önemi olmasa da) gereksiz olduğu kanaatindeyim.

Bu konular boş konular. Moderatör ekip ve Yönetici ekip sizin bu açtığınız konuları umursamıyor çünkü. :D Yönetici kısım ne kadar haksız da olsa maalesef moderatörler onları desteklemek zorunda. Hangi moderatörün çıkıp da haklısınız yazabildiğini gördün ki? O Katkıda bulunan konusunda Umut Berk'in yazdığı yazı da saçmalıktan ibaret. Haklı gördük doğru gördük verdik. Buradaki insanları çocuk mu sanıyorlar acaba?
Şimdi güzelinden bi' ban yiyelim bakalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı