Kitap Dostoyevski-Karamazov Kardeşler Ciltli 40 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
1000 sayfalık kitap, ciltli hali için muazzam değil ancak günümüz şartları için iyi bir fiyat. Ayrıca genel olarak her sitede kitaplara zam yapılıyor ileride bu fiyata bulunabileceğini sanmıyorum. Biraz meraklısına bir kitap, alayım okuyayım diye bu kitaptan başlanırsa Dostoyevski okumaya, biraz yorulabilir anlamakta zorlanabilirsiniz.

Hiç kitap alırken ciltli citlsiz bakmadım tam olarak farkı nedir?
Ciltlilerin kapakları kalın olur, hatta bez ya da deri dahi olabilir. Ayraç olarak kitabın içerisinde bir ip olur onu koyarsınız kaldığınız sayfaya genelde. Örneğin konudaki ciltli kitabın kapağı kalın, miras bırakabileceğiniz kitaplardır ciltli kitaplar.

Ciltlilerin kapakları kalın olur, hatta bez ya da deri dahi olabilir. Ayraç olarak kitabın içerisinde bir ip olur onu koyarsınız kaldığınız sayfaya genelde. Örneğin konudaki ciltli kitabın kapağı kalın, miras bırakabileceğiniz kitaplardır ciltli kitaplar.
Ben çok farklı birşey sanıyordum demek ki buymuş. Ciltin özel birşey olduğunu biliyordum ama kapak olduğunu bilmiyordum. Şimdi baktım da gözden kaçırmadıysam 3 tane falan ciltli kitabım var.

Ben çok farklı bir şey sanıyordum demek ki buymuş. Ciltin özel bir şey olduğunu biliyordum ama kapak olduğunu bilmiyordum. Şimdi baktım da gözden kaçırmadıysam 3 tane falan ciltli kitabım var.

Ciltli kitapta kapağı için para verirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı