Dosya.co virüs bulaştırır mı?

Virus Total testi yapıp sonuçlarını paylaşacağım.

Eki Görüntüle 911551

Eki Görüntüle 911556

Eki Görüntüle 911557

3 tane sıkıntı çıkmış. Ne yapmam lazım. Siliyim mi indirdiğim dosyayı.
Virüs olarak gösteren antivirüslerin adını daha önce hiç duymadım. Daha önce bir arkadaş da açmıştı böyle bir konu, o 3 antivirüs o arkadaşın dosyasını da virüs olarak göstermişti. Ama dosyada herhangi bir virüs yoktu. Kaspersky ve ESET güvenli diyorsa sıkıntı olmaz.

Konuyu hortlatıyorum, VT sonucuna göre false positive gözüküyor sisteme Kaspersky indirdikten sonra tam tarama yapın zararlıları temizleyecektir.

Not: Kaspersky sistemde kurulu kalsın silmeyin.

Yüksek ihtimalle virüslüdür. Ben eskiden eski pcmden indirmistim pcye full virüs bulasmisdi. İndirdiysen hayırlı olsun. Bilgisayarına virüs sarmıştır. Fakat format at. Virüsler gider.

Yüksek ihtimalle virüslüdür. Ben eskiden eski pcmden indirmistim pcye full virüs bulasmisdi. İndirdiysen hayırlı olsun. Bilgisayarına virüs sarmıştır. Fakat format at. Virüsler gider.
Çok merak ediyorum virüs bulaştığını nasıl anladınız? Benim bulaştıracağım virüsü normal bir kullanıcının anlaması mümkün değil.

Yüksek ihtimalle virüslüdür. Ben eskiden eski pcmden indirmistim PC'ye Full virüs bulasmisdi. İndirdiysen hayırlı olsun. Bilgisayarına virüs sarmıştır. Fakat format at. Virüsler gider.

Belirtmek isterim ki, dosyaco sitesi virüssüzdür. Virüslü olabilecek olan içeriktir ve bu içeriği yani dosyayı dosyaco değil dosyaco'ya giren herhangi bir kişi yayınlayabiliyor. Bundan dosyaco mesul değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı