Dosya gezgini bozuldu

Denetim masası > Dosya gezgini seçenekleri > görünüm altından klasörleri sıfırla demeyi dene.

1606829622359.png

Son düzenleme:
Şimdi dediklerimi lütfen uygulayın. CMD'yi yönetici olarak açın, SFC / scannow komutunu girin ve işlem tamamlanana kadar bekleyin. Daha sonra DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth bu komutu girip işlem tamamlanana kadar bekleyin, bütün işlemler bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Şimdi dediklerimi lütfen uygulayın. CMD'yi yönetici olarak açın, SFC / scannow komutunu girin ve işlem tamamlanana kadar bekleyin. Daha sonra DISM.exe /Online /cleanup-image /restorehealth bu komutu girip işlem tamamlanana kadar bekleyin, bütün işlemler bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatın.

CMD'yi yönetici olarak nasıl açabilirim :D.(Umarım bu düzeltir şu anda çok kötü gözüküyor.)
(düzeltme:yönetici olarak açtım şimdi deniyorum.)
Şimdi dediklerimi lütfen uygulayın. CMD'yi yönetici olarak açın, SFC / scannow komutunu girin ve işlem tamamlanana kadar bekleyin. Daha sonra DISM.exe /Online /cleanup-image /restorehealth bu komutu girip işlem tamamlanana kadar bekleyin, bütün işlemler bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Maalesef gene düzelmedi 😥

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı