Dosya gezgininden bir şey açarken imlecin etrafında mavi daire dönüyor

ErenTr38

Hectopat
Merhaba. Windows 10 ile çok ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Dosyanın içindeki bir uygulamaya sağ tık veya sol tık yapınca dönme işareti çıkıyor ve masaüstünde bir uygulamaya klasöre sağ tıklayınca masaüstü donuyor. Ve fare imleci dönüyor, 15-20 dk boyunca oluyor ama görev çubuğu çalışıyor. Bir ara düzelmişti. 20H0 güncellemesinden sonra düzelmişti. Şimdi yine başladı. Sorumun çözümü nedir?

Merhaba. Windows 10 ile çok ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Dosyanın içindeki bir uygulamaya sağ tık veya sol tık yapınca dönme işareti çıkıyor ve masaüstünde bir uygulamaya klasöre sağ tıklayınca masaüstü donuyor. Ve fare imleci dönüyor, 15-20 dk boyunca oluyor ama görev çubuğu çalışıyor. Bir ara düzelmişti. 20H0 güncellemesinden sonra düzelmişti. Şimdi yine başladı. Sorumun çözümü nedir?

Bilgisayarın çok yavaş çalışıyor. Windows 10'u HDD'ye mi kurdun?

RAM yetersizliğinden Windows 10'u kurmuş olabilirsin.

Sisteminizi belirtir misiniz?

8 GB RAM i3 8100 MSI aerox 1050 Ti HDD. Eski sistem arkadaşlar bu.
Başka çzüm bilen varsa yazabilir mi?
Zamanla güncellemeler daha çok gereksinim isteyebilir. Ayrıca HDD ile Windows 10 çalışamaz 8 veya 8.1 kurun.

Emin misiniz ona göre kuracağım sorunum kesin çözülür mü lisansımın silinmesini istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı