Dosya Gezginine Eklenmeyen Özellikler

neXusTS

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz - 16 GB 3000 MHz RAM - VEGA 8 Grafik Kartı (4 GB VRAM) |

1-) Hızlı Erişime Windows Vurgu Rengi Desteği​

Microsoft'un tanıtım videolarında olan Hızlı erişime vurgu rengi desteği 2 yıldır (22H2 tanıtım videosunda da vardı) Hızlı erişim menüsüne eklenmedi.

2-) Önerilenler Menüsü​

Microsoft Developer kanalında yayınlanan Copilot Duyuru videosunda gözüken Önerilenler menüsü tanıtım videosunda bulunmasına rağmen eklenmedi.

3-) Adres Çubuğunda İndirilenler Simgesi​

Normalde indirilenler menüsünü açtığımızda Adres çubuğunda Minimal indirilenler simgesi bulunması gerekirken onun yerine Bu Bilgisayar'ın minimalist simgesi bulunuyor. Galeri ve Giriş menüsü için ayrı simgeler bulunmaktadır.

Görseller Microsoft'un Tanıtım videolarından alıntıdır görsellerin videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…