Dosya Gezginine Eklenmeyen Özellikler

Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
| AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz - 16 GB 3000 MHz RAM - VEGA 8 Grafik Kartı (4 GB VRAM) |

1-) Hızlı Erişime Windows Vurgu Rengi Desteği​

Microsoft'un tanıtım videolarında olan Hızlı erişime vurgu rengi desteği 2 yıldır (22H2 tanıtım videosunda da vardı) Hızlı erişim menüsüne eklenmedi.

Windows 11 2022 Update Video Quick Access Menu System Accent Color.png

Dev Home Trailer File Explorer Quick Access Menu.jpg

File Explorer Quick Access Menu System Accent Color Support.png

File Explorer Quick Access Downloads Menu System Accent Color and Address Bar Download İcon.png

2-) Önerilenler Menüsü​

Microsoft Developer kanalında yayınlanan Copilot Duyuru videosunda gözüken Önerilenler menüsü tanıtım videosunda bulunmasına rağmen eklenmedi.

Recommended Menu.png

3-) Adres Çubuğunda İndirilenler Simgesi​

Normalde indirilenler menüsünü açtığımızda Adres çubuğunda Minimal indirilenler simgesi bulunması gerekirken onun yerine Bu Bilgisayar'ın minimalist simgesi bulunuyor. Galeri ve Giriş menüsü için ayrı simgeler bulunmaktadır.

File Explorer Quick Access Downloads Menu System Accent Color and Address Bar Download İcon.png

Görseller Microsoft'un Tanıtım videolarından alıntıdır görsellerin videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı