Dosya hatası büyük gözükme sıkıntısı

EfeYalcin24

Decapat
Masaüstündeki dosyalarım için yazı tipi büyütme uygulamıştım ancak geri küçülttüğüm zaman bu şekilde bir hal aldı. Hiçbir türlü dosyaları alt alta koyamıyorum, düzenleyemiyorum.
asd.png

Masaüstü > Sağ tık > Görünüm > Simgeleri Otomatik düzenle Açık kalmış olabilir mi ?

Masaüstü > Sağ tık > Görünüm > Simgeleri Kılavuz Çizgisine Hizala yı kapatıp denediniz mi ?

Boyutlandırmayı değiştirerek deneyin.

Windows Gezgini ni yeniden başlatmayı deneyin.

Ayarları değiştirdiğiniz zaman PC yi kapatıp açmadıysanız kapatıp açın.

Dosyaları yeniden adlandır deyip ismi silip yeniden kendiniz yazın.

İconcache silmeyi dene istersen. Görev yöneticisine gir. Windows gezgini sonlandır. Görev yöneticisinden dosya, yeni görev çalıştır yap. %temp% yaz, tamam bas, üst taraftan local tıkla, iconcache en altta olması lazım onu sil. Sonra görev yöneticisinden tekrar yeni görev çalıştır yapıp, explorer yaz...

sağol yorumun için dostum ama malesef sonuç aynı
Masaüstü > Sağ tık > Görünüm > Simgeleri Otomatik düzenle Açık kalmış olabilir mi ?

Masaüstü > Sağ tık > Görünüm > Simgeleri Kılavuz Çizgisine Hizala yı kapatıp denediniz mi ?

Boyutlandırmayı değiştirerek deneyin.

Windows Gezgini ni yeniden başlatmayı deneyin.

Ayarları değiştirdiğiniz zaman PC yi kapatıp açmadıysanız kapatıp açın.

Dosyaları yeniden adlandır deyip ismi silip yeniden kendiniz yazın.
malesef sonuç aynı :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı