Çözüldü WinRAR "Dosya sağlama hatası - dosya bozuk" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
PES 2013'e spiker, transfer, top, tezahürat, yüz, forma gibi yamalar yapacaktım. Bu siteden indirdiğim 5 yamanın 4'ünde de dosya sağlama hatası. Dosya bozuk diye hata verdi. Saatlerdir uğraşıyorum, 7-ZIP yükledim olmadı, WinRAR'ı güncelledim olmadı, dosyayı onar dedim olmadı ne yaptıysam olmadı. Acaba bunu nasıl düzeltebilirim?

Bu arada dosyaları yüklediğim link bu:

Dosya Ekleri

• 1613574750630.png
    1613574750630.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 57
Anladım hocam. Şifresi yoksa, eksik arşiv olabilir. Eksik olmadığından eminseniz, hatalıdır. 7Zip de açamıyorsa durum vahim. Başka yerden deneyin.

Anladım hocam. Şifresi yoksa, eksik arşiv olabilir. Eksik olmadığından eminseniz, hatalıdır. 7Zip de açamıyorsa durum vahim. Başka yerden deneyin.

Hocam eksik olup olmadığıyla ilgili bir fikrim yok çünkü içinden ne çıkması gerektiğini bilmiyorum.
Başka yerden deneyin.
Bu zamanda PES 2013'e kim yama çıkarsın bir bu site var işte, insanlar yüklemiş yorumlara baktım bir bende olmuyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Yeniden indirdiniz mi?
İnternet dalgalanmaları yüzünden bozulabilir dosyalar. Bir indirme yöneticisi kullanın derim.

Önce İDM ile indirdim, olmadı FDM ile indirdim, yine olmadı Google'a dan indirdim.
Sonuç değişmedi.
Antivirüs varsa devre dışı bırakıp dene. Olmazsa dosyada hata vardır.

Antivirüsü yüklerken mi devre dışı bırakayım yoksa arşivden çıkarırken mi?

Önce IDM ile indirdim, olmadı FDM ile indirdim, yine olmadı Google'adan indirdim.
Sonuç değişmedi.

O zaman dosya bozuk ki öyle gözüküyor. Başka bir siteden indirmeyi denediniz mi?
Önce IDM ile indirdim, olmadı FDM ile indirdim, yine olmadı Google'adan indirdim.
Sonuç değişmedi.

Yüklerken de bırak arşivden çıkarırken de

Hocam, hatalı gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı