Dosya İndirirken "Başarısız - Ağ Hatası" Uyarısı

mrcesur1

Kilopat
Chrome'dan bir şeyler indirirken bazen başlıkta belirttiğim "Başarısız - Ağ Hatası" uyarısı alıyorum. Her yerde araştırdım. Bilgisayarımda virüs programı yok, Windows defender devre dışı, Chrome'daki tüm her şeyi (indirmeler, geçmiş, çerezler, eklentiler) temizledim. Ama hala aynı sorunla karşılaşıyorum.

Chrome'un sorunu bu sanırım, bazen ben de yaşıyorum. Ve böyle durumlarda dosya kaldığı yerden devam da ettirilemiyor. O yüzden arkadaşın dediği gibi IDM ile dosya indir, en azından sorun çıksa da durdurup devam ettirebilirsin.

Internet Download Manager ile deneyebilirmisin ?
Chrome'un sorunu bu sanırım, bazen ben de yaşıyorum. Ve böyle durumlarda dosya kaldığı yerden devam da ettirilemiyor. O yüzden arkadaşın dediği gibi IDM ile dosya indir, en azından sorun çıksa da durdurup devam ettirebilirsin.
Sorunu hallettim bir Google Destek çalışanı ile görüşüp yardım aldım. Şu şekilde çözdüm;
1- Chrome'un gizli sayfa modundan indirdim.
2- İndireceğim dosyalar parça parça olduğu için hepsini aynı anda değil, teker teker indirdim.

Bende alıyordum Chrome'un sorunu galiba şu Chrome'u bir düzeltemediler. Android'de sayfa görüntülenirken bir hata oluştu Windows'ta başarısız-ağ hatası yeter.

IDM ücretliymiş ama FDM yüklersen bir de Chrome'a uzantısını yüklersen bir daha hatayla karşılaşmazsın. Yüklemeyi yapmadan önce FDM yi açarsın sonra indirmek istediğin dosyaya basarsın Chrome'dan FDM ekranında dosyanın linki çıkar indir dersin. O sana sıkıntısız indirir. İnternet gittiğinde durur geldiğinde aynı yerden devam eder.

Ucuza bir siteden satın alıyorum ben, ayrıca 1 aylık lisans veriyorlar, her seferinde sadece 34 TL, bu harika ve kullanışlı bir programdır. :D.

Chrome'dan bir şeyler indirirken bazen başlıkta belirttiğim "Başarısız - Ağ Hatası" uyarısı alıyorum. Her yerde araştırdım. Bilgisayarımda virüs programı yok, Windows Defender devre dışı, Chrome'daki tüm her şeyi (indirmeler, geçmiş, çerezler, eklentiler) temizledim. Ama hala aynı sorunla karşılaşıyorum.

Merhaba sorunu çözebildin mi aynı sorun bende de var. :(
Steam'den bir şey indirirken internet bağlantısı yok ama halbuliki internette dolanabiliyorum.

Geri
Yukarı