Dosya Paylaşımında Dahili HDD'ye Erişim Hatası

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iki PC arası dosya paylaşımı yaparken C://'nin olduğu harddiske sorunsuz paylaşım yapabiliyor ve erişim sağlayabiliyorken, ikinci bir harddisk taktığımda paylaşıma açtığımda erişim sağlayamıyorum. Tüm paylaşım ayarlarını yaptım. İzinleri tam denetimde Everyone'a aldım yine de hata alıyorum.

1.jpg

HDD-Sağ tık Özellikler-Güvenlik-Gelişmiş sekmesinden farklı kullanıcıların erişim izni olduğundan emin olun. Ayrıca erişmek istediğiniz harddisk farklı bir windows tarafından şifrelenmiş ise ondan dolayı da olabilir. Gelişmiş sekmesinden vereceğiniz tam izinlerle bunu çözebilirsiniz.

HDD-Sağ tık Özellikler-Güvenlik-Gelişmiş sekmesinden farklı kullanıcıların erişim izni olduğundan emin olun. Ayrıca erişmek istediğiniz harddisk farklı bir windows tarafından şifrelenmiş ise ondan dolayı da olabilir. Gelişmiş sekmesinden vereceğiniz tam izinlerle bunu çözebilirsiniz.
Teşekkürler. Güvenlik sekmesinden de izinlere Everyone'ı ekleyince sorun çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı