Dosya Silerken İzin İsteme Hatası

muhyeddin

Hectopat
Yer
Mardin
Daha fazla  
Merhaba;
Dün bilgisayarıma yeni bir kullanıcı eklemiştim. Sonra sildim. Ama D: diskine yeni iki dosya geldi. Bunları silmeye çalıştım ama "Bu klasörde değişiklik yapabilmeniz için ..... size izin vermelidir" diye bir ekran karşıma çıktı. Birçok forumu ziyaret ettim dediklerini yaptım ama olmadı. Revo kullandım ama yine olmadı nasıl çözebilirim bu sorunu? (Bilgisayarım windows 10 )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir dene, olmadı dosya özelliklerine gir bak bakalım paylaşıma açıkmış mı sonra izinler kısmına gir bütün kullanıcılara izin ver salt okunur işaretli ise kaldır sonra bilgisayarı yeniden başlat açılır açılmaz direk dosyayı sil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir dene, olmadı dosya özelliklerine gir bak bakalım paylaşıma açıkmış mı sonra izinler kısmına gir bütün kullanıcılara izin ver salt okunur işaretli ise kaldır sonra bilgisayarı yeniden başlat açılır açılmaz direk dosyayı sil.
İzinler kısmı neresi oluyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı