Dosya sonuçları nasıl?

289120

Hectopat
Makaleler
2
Sonuçları nasıl?
İki konudur Minecraft uygulamaları ile alakalı konu açıyorum. Minecraft sunucusu satın aldım sunucu kuracağım onun için bunların virüslü olup olmadığını bilmem gerekiyor konuları bu sebepten dolayı açıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçları nasıl?
İki konudur Minecraft uygulamaları ile alakalı konu açıyorum. Minecraft sunucusu satın aldım sunucu kuracağım onun için bunların virüslü olup olmadığını bilmem gerekiyor konuları bu sebepten dolayı açıyorum.
Temiz.

Dostum dosyalar temiz ama seni 10. görüşüm falan. Beni etiketlemenden rahatsız değilim yanlış anlama her şeyi taramana gerek yok. Bu kadar takintiliysan kurarsın Malwarebytes yoluna bakarsin, eğer hedef alindiysan zaten buradada anlayamazsin programın ne olduğunu.

Her şeyi taratmana gerek yok.

Dostum dosyalar temiz ama seni 10. görüşüm falan. Beni etiketlemenden rahatsız değilim yanlış anlama her şeyi taramana gerek yok. Bu kadar takintiliysan kurarsın Malwarebytes yoluna bakarsin, eğer hedef alindiysan zaten buradada anlayamazsin programın ne olduğunu.

Her şeyi taratmana gerek yok.

Hocam açıkçası ben kesinlik olsun diye taratıyorum. Dosya Crypter ise burada ne olduğu apaçık ortaya çıkıyor. Malwarebytesin'de tespit edemediği virüsler oluyor onun için bu tarz siteleri kullanıyorum.

Arkadaşlar 4.linki eklemeyi unutmuşum onu da ekledim onu da zahmet olmaz ise onu da kontrol ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı