Dosya veya dizin bozuk ve okunamaz durumda hatası

Killua0

Decapat
Dostlar merhaba. Sorun aşağıda verdiğim gibi. Birkaç haftadır indirip oynadığım bir oyunun mod dosyasını bugün silecektim fakat silinmiyor ve açılmıyor. Silmek istediğimde hiç tepki alamıyorum, girmeye çalıştığımda ise bu hatayı veriyor yardımcı olabilecekler varsa cevap verirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler.

Dostlar merhaba. Sorun aşağıda verdiğim gibi. Birkaç haftadır indirip oynadığım bir oyunun mod dosyasını bugün silecektim fakat silinmiyor ve açılmıyor. Silmek istediğimde hiç tepki alamıyorum, girmeye çalıştığımda ise bu hatayı veriyor yardımcı olabilecekler varsa cevap verirlerse sevinirim şimdiden teşekkürler.
Dostlar sorunu çözdüm aynısını yaşayan varsa da bu yol ile çözebilir. İlk başta shift+delete tuşlarına aynı anda basarak silmeyi deneyin yüksek ihtimalle tepki vermeyecektir. Arından bilgisayarı normal bir şekilde kapatın ve yeniden açın. Dosya hala gitmediyse bilgisayarınızı güvenli moda alıp silin ve ardından yeniden başlatın (nasıl güvenli moda alınacağına dair videolar bolca var bulabilirsiniz, yeniden başlatınca gitmez ise kapat aç yapın yeniden) Bu adımlardan sonra yükek ihtimalle sizde de sorun düzelmiş olacak iyi günler.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Geri
Yukarı