Çözüldü Dosyalar silinince geri dönüşüm kutusuna gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kerem325

Hectopat
Merhaba, bugün ikinci bir SSD taktım ve taktıktan sonra sildiğim dosyalar geri dönüşüm kutusuna gitmemeye başladı. Nereye gittiğini bilmiyorum bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
O özellik kapalıydı tikleyip denedim yine düzelmedi, C: yi seçtim uygula dedim düzelmedi.

Edit: Arkadaşlar geri dönüşüm kutusunu açtım dosyalar içindeydi ama sağ tıklayınca geri dönüşüm kutusunu boşalt butonuna tıklayamıyorum ve bir şeyi geri dönüşüm kutusuna atınca simge değişmiyor neden?
CMD'yi yönetici olarak başlatıp sfc/scannow yazmayı dener misiniz?
Geri dönüşüm kutusunun özelliklerine tıklayıp geri dönüşüm kutusuna taşıma açık mı bakabilir misiniz?
1656012942057.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Açık.
Taşımadan kaldır özelliği açık ise kapayın, çözülmesi lazım kapatınca.

O özellik kapalıydı tikleyip denedim yine düzelmedi, C: yi seçtim uygula dedim düzelmedi.

Edit: Arkadaşlar geri dönüşüm kutusunu açtım dosyalar içindeydi ama sağ tıklayınca geri dönüşüm kutusunu boşalt butonuna tıklayamıyorum ve bir şeyi geri dönüşüm kutusuna atınca simge değişmiyor neden?

Son düzenleme:

CMD'yi yönetici olarak başlatıp sfc/scannow yazmayı dener misiniz?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı