Dosyalara bakarak dosyaların hangi programa ait olduğunu bulmak

Edward Meechum

Hectopat
Zamanında hatırlamadığım bir programı kurarken dosya yoluna "D:\Programadı" yerine direkt "D:\" Yazmışım ve kurduğum programın/oyunun adını bilmiyorum. Ekteki fotoğraftaki dosyalara bakarak dosyaların hangi programa ait olduğunu bulmanın yolu var mı? (İlk 4 dosyanın konuyla alakası yok)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-11-30 205638.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-30 205638.png
    18,4 KB · Görüntüleme: 48
İnstall. Exeye tıklarsanız kurulum dosyasından anlayabilirsiniz
Install dosyasının programla ilgisi yok, oradaki dosyaların birçoğu C++ Redistributable yükleyicisinin geçici olarak oluşturduğu dosyalar. Klasörlere baktığımızda da bir UWP yazılımı olduğunu görüyoruz. WindowsApps klasörünü açmayı deneyiniz, muhtemelen Microsoft Store üzerinden bir yazılımı buraya kurdunuz.

C++ kuruyor olabilirsiniz ama emin değilim oyun için gerekli olan bir dosyada olabilir
Aynen öyleymiş galiba uninstall'a tıkladım dosyalar kayboldu
Install dosyasının programla ilgisi yok, oradaki dosyaların birçoğu C++ Redistributable yükleyicisinin geçici olarak oluşturduğu dosyalar. Klasörlere baktığımızda da bir UWP yazılımı olduğunu görüyoruz. WindowsApps klasörünü açmayı deneyiniz, muhtemelen Microsoft Store üzerinden bir yazılımı buraya kurdunuz.

Install'a tıkladığımda karşıma C++ çıktı ve ben de sildim. Bir sıkıntı olmaz değil mi?

Geri
Yukarı