Dosyalarda şimdiye kadar görünen dosyalar artık görünmüyor

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
Files uygulamasının dokümanlar bölümü doluydu benim yani WhatsApp kayıt dosyaları PDF'ler falan yaklaşık 20 dosya falan vardı ama 2-3 gün önce girdim hiçbir şey yok diyor, burası boş diyor. Bu neden olur, uygulama güncelleme ile değiştirmiş olabilir mi? Ya da virüs falan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Files uygulamasının dokümanlar bölümü doluydu benim yani WhatsApp kayıt dosyaları PDF'ler falan yaklaşık 20 dosya falan vardı ama 2-3 gün önce girdim hiçbir şey yok diyor, burası boş diyor. Bu neden olur, uygulama güncelleme ile değiştirmiş olabilir mi? Ya da virüs falan olabilir mi?
Android/media/com.whatsapp/WhatsApp/Media klasörüne bir bakın orada olabilir.

Hocam gizli hale gelmiş olabilirler.

Bilmiyorum ayarlardan gizli dosyaları gör hep açıktı şu an gene açık ama görunmüyor.

Dosyaların adını tam hatırlamıyorum.

Hocam gizli hale gelmiş olabilirler.

Bir de fotoğraflar 260 MB yer kaplıyor eskiden ayarlardan gizli dosyaları gösterme yapınca resimler 125'e düşerdi kalan resimler dokümanlara geçiyordu şimdi böyle yapınca resimler 125 kalıyor ama dokümanlar gene 0.

hocam gizli hale gelmiş olabilirler.
Reis files uygulamasını sildim yani silinmedide güncelleme silindi eski sürüme döndü uygulama sonra geri güncelledim dosyalar geri görünmeye başladı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı