Dosyaları ayıkla gözükmüyor

• Konuyu başlatan umAy7
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
Ne demeye çalışıyorsun doğru düzgün açıklayın. Hata mı var, uyarı mı var nerede ne yazıyor?

Uyarı veya hata yok sadece dosyaları ayıkla kısmı gözükmüyor.

Sanırsam 'dosyaları ayıkla' işlemi, WinRAR'ın 'dosyaları çıkart' işlemi ile aynı işi yapıyor. WinRAR yükleyerek dosyaları çıkarabilirsiniz. İşiniz bitince de silebilirsiniz WinRAR'ı.

Baktım denedim ama olmadı.

Sıkıştırılmış bir arşiv sanırım. WinRAR ya da 7-ZIP gibi bir yazılım yüklemelisiniz.

Yükledim.

Sanırsam 'dosyaları ayıkla' işlemi, WinRAR'ın 'dosyaları çıkart' işlemi ile aynı işi yapıyor. WinRAR yükleyerek dosyaları çıkarabilirsiniz. İşiniz bitince de silebilirsiniz WinRAR'ı.

Dediğin linke tıkladım bendeki Windows 7'de rar farklı görsel, bunu deneyeceğim.

Bana Camtasia indirebileceğim güvenli bir link verebilir misin?

Uyarı veya hata yok sadece dosyaları ayıkla kısmı gözükmüyor.
Dosyaları ayıkla Win 7 aracını kullanırsan gözükür. Sıkıştırılmış dosyada gözükür. Gözükmüyorsa bu ikisinden birini kullanmıyorsunuz demektir.

Dosyaları ayıkla Win 7 aracını kullanırsan gözükür. Sıkıştırılmış dosyada gözükür. Gözükmüyorsa bu ikisinden birini kullanmıyorsunuz demektir.

Peki bana önerebileceğin bir site var mı Camtasia indirmek için.
güvenli olursa çok iyi olur.

Peki bana önerebileceğin bir site var mı Camtasia indirmek için.

güvenli olursa çok iyi olur.
Güvenilir yer sadece Camtasia'nın kendi sitesidir:

Parasız video düzenleme programı istiyorsanız bu listeye bakabilirsiniz:

Geri
Yukarı