Dosyaları silen virüs kişisel bilgileri çalabilir mi?

Ya benim bilgileri internete yaymışlar. Ben format atmadım sadece bilgisayarı sıfırladım. Sıfırlarken de bütün her şeyi sil seçeneğini seçtim. Şifreleri değiştiriyorum şimdi ama hala bilgisayarda var mı yok mu emin değilim. KasperSky yükledim tarama yaptım bir şey bulamadı. Ne yapmamı önerirsiniz.
Malwarebytes'i yükleyip taratın birde.

Ya benim bilgileri internete yaymışlar. Ben format atmadım sadece bilgisayarı sıfırladım. Sıfırlarken de bütün her şeyi sil seçeneğini seçtim. Şifreleri değiştiriyorum şimdi ama hala bilgisayarda var mı yok mu emin değilim. KasperSky yükledim tarama yaptım bir şey bulamadı. Ne yapmamı önerirsiniz.
Yükseltme yapmadıysanız sıkıntı yok. Bütün dosyalar silindi mi ?

Arkadaşın falan yüklemiştir herhalde bu virüsü, internet üzerinden böyle virüsleri Windows XP bile geçirmez.
Biliyorum benim aptallığıma geldi, adamlar oyunun içine atmış virüsü bende o sıra güvenlik duvarını kapatmıştım. Oyunu başlatınca gitti işte.
Yükseltme yapmadıysanız sıkıntı yok. Bütün dosyalar silindi mi ?
Silindi ama şuan bazı sitelere giremiyorum, sürekli dns hataları felan alıyorum. Bütün dosyaları silerek yükseltme yapsam temizlenir mi acaba ? Taktığım usb'yi biçimlendiremediğim için İSO dosyasını indiremiyorum.

Biliyorum benim aptallığıma geldi, adamlar oyunun içine atmış virüsü bende o sıra güvenlik duvarını kapatmıştım. Oyunu başlatınca gitti işte.

Silindi ama şuan bazı sitelere giremiyorum, sürekli dns hataları felan alıyorum. Bütün dosyaları silerek yükseltme yapsam temizlenir mi acaba ? Taktığım usb'yi biçimlendiremediğim için İSO dosyasını indiremiyorum.
Hocam siz en iyisi bios'tan sıfır format atın, virüsün ciddiyetinden pek emin değilim.Dns hatasını almanız beni ekstra tedirgin etti. (En iyisi sıfır format)

Dediğimi yapın bence arkadaşım.

Sizin bilgisayara giren virüs'un açık bir şekilde hesap çalma amacı olmadığı belli direk dosyalarınız sildiyse amaç burada size zarar vermektir bilgi çalma amacı gütselerdi arka planda sessizce işler uzun süre o bilgisayarı terk etmezdi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı